Põhjamaade elu ja väärtusi avavad rändnäitused

Põhjamaade elu ja väärtusi avavad rändnäitused

Oleme toetanud mitmete rändnäituste valmimist. Kõigil soovijail on võimalik neid eksponeerimiseks tellida. Üldjuhul kannab eksponeerija näituse transpordiga seotud kulud. Ringluses on järgmised näitused:

Uus Põhjala Toit - avastamata võimalused

Puhas ja värske tooraine. Tervislik toitumine ja elustiil. Lihtne, samas leidlik ja oskuslik toidu valmistamine. Innovaatiline toiduainetööstus. Need on Uue Põhjala Toidu võtmesõnad. Nüüd avab need põhitõed laiendatuna rändnäitus "Uus Põhjala Toit - avastamata võimalused", mille järgi toitainete kasvatamine, toidu tootmine ja valmistamine kannustab uut ettevõtlust, kannab hoolt tervise ja maitsemeele eest ning ei koorma liigselt keskkonda. Pilkupüüdva pildimaterjali toel jõuab huvilisteni näited Uue Põhjala Toidu tõekspidamisi järgivatest ettevõtmistest.

Näituse panid kokku Taani Saatkond Tallinnas ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus, mille kaudu saab ka rändnäitust tasuta tellida. Tellija kanda jäävad vaid transpordikulud. Näitus valmis Taani lipupäevaks ning on seni üleval olnud näiteks Maaülikoolis ja Tartu ettevõtluspäevadel.

Näituse kujundas: Kaia Rähn
Mõõdud:
3 stendi, 2m x 2,1m. Ruumi kokkuhoiu tarvidusel saab stendid voltida kolmnurgaks. Kõik stendid mahuvad suuremasse sõiduautosse. Näitus ei ole ilmastikukindel.

groonimaa

Fotonäitus "Põhjala saared"

Kaunist ja karget Põhjamaade keskkonda ja loodust on võimalik nautida fotonäitusel "Põhjala saared". Näitus hõlmab kolme fotograafi ülesvõtteid:

  • Koos tuntud rännu- ja loodusemehe Fred Jüssiga sooritame mõttelise reisi Islandile, imetleme jäämaa võimsaid koski ja geisreid, tunnetame iidsete mägede väge;
  • Toomas Lappi fotomeenutus improviseerib Gröönimaa värvide teemal;
  • Grete Kodi näitab oma piltide kaudu Fääri saarte maastikule nii iseloomulikku koloriiti.

Fotonäitusi on võimalik tellida nii komplektina koos kui ka kõiki kolme eraldi.

Muinasjutuline Island

Näitus annab ülevaate Islandi kaasaegsest kirjandusest läbi tuntuimate autorite isiklike muljete kirjandusele, kirjutamisele ja maailmale.

Kontakt

Eha Vain

Eha Vain

nõunik

tel. 627 31 04
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid