Mitmekesisus – vahend edukaks äritegevuseks

AF 2019 tulevikumajandus 808x204

 

Aeg: 09. august, 13.30-14.45
Keel: Inglise, viipe
Koht: Paide, Tulevikumajanduse ala

Miks tõuseb mitmekesisusest tulu erinevatele organisatsioonidele. Mitmekesine töötajaskond toob kaasa avatud meele ja erinevate ärivõimaluste maksimaalse ärakasutamise. Mitmekesisuse silmas pidamine nii organisatsioonide juhtimises kui ka töötajaskonnas üldisemalt aitab saavutada paremaid tulemusi. Mitmed uuringud on tõestanud, et ettevõtted, mille juhtkondades on rohkem naisi, on kasumlikumad (IMF 2016). Uuringud näitavad ka, et mitmekesise töötajaskonnaga ettevõtete finantstulemused on tugevamad (McKinsey & Company, 2018). Miks mitmekesisus toob kaasa erinevaid positiivseid mõjusid? Kas Põhja-ja Baltimaade ettevõtted kasutavad seda kui konkurentsieelist?

Piia Karhu 720x540

Piia Karhu

Personaliosakonna vanem-asepresident, Finnair (Soome)

Piia Karhul on doktorikraad ärijuhtimises.
Piia vastutab Finnairi kliendikogemuse eest ja on Finnairi juhatuse liige. Tema kohustused hõlmavad reisi- ja lisateenuseid, kliendikogemusi ning ettevõtte arengut. Piia soovib juhtida ettevõtte kasvu ja luua suurepärase kliendikogemuse hea meeskonna ja digitaliseerimise abiga. Enne Finnairi tööle asumist töötas Piia ettevõtete strateegia konsultandina, tänu millele on tal palju kogemusi äritegevuse mitmekülgses arendamises ja ümberkujundamises.

Anu Realo 720x540 2019

Anu Realo

Professor, Warwicki Ülikool (Suurbritannia) ja Tartu Ülikool (Eesti)

Anu Realo (PhD) on Warwicki ülikooli (Suurbritannia) ja Tartu ülikooli professor, Eesti Teaduste Akadeemia liige. Tema peamised uurimisteemad on isiksuse seadumused, väärtused, sotsiaalne kapital ja subjektiivne heaolu. Anu Realo on Maailma väärtuste uuringu koordinaator Eestis ning Euroopa Isiksusepsühholoogia Assotsiatsiooni viitsepresident; ta on avaldanud üle 120 teadustöö rahvusvahelistes ajakirjades ning kogumikes ja toimetanud koos kolleegidega mitu eestikeelset raamatut.

kaire tero erakogu 720x540pxl

Kaire Tero

Personalijuht, Rimi Eesti Food AS (Eesti)

Kaire Tero on Eesti juhtiva jaekaubandusettevõtte Rimi Eesti Food AS personalijuht. Kairel on üle 10 aasta personalitöö kogemust, millest pool on olnud koolituse ja arenduse valdkonnas.
Talle meeldivad väljakutsed ja ta usub, et organisatsioon on suurepärane keskkond inimesena kasvamiseks.

Ahmed Abdirahman 720x540

Ahmed Abdirahman

 Sotsiaalse jätkusuutlikkuse poliitika ekspert, Stockholmi Kaubanduskoda (Rootsi)

 Ahmed Abdirahman on Stockholmi Kaubanduskoja sotsiaalse jätkusuutlikkuse poliitika ekspert, kelle ülesandeks on aidata Stockholmi paremini integreeruda. Ahmed on varem töötanud USA saatkonnas Stockholmis ja Genfi rahvusvahelises rahu tagamise organisatsioonis Interpeace. Ahmed on fondi Global Village asutaja ja tegevjuht, kes korraldab muu hulgas Järva Poliitikanädalat (Järvaveckan), mille eesmärgiks on tuua kodanikud ja poliitikud üksteisele lähemale.

Jevgeni Ossinovski 720x540

Jevgeni Ossinovski

Poliitik, Riigikogu liige (Eesti)

Jevgeni Ossinovski on Eesti poliitik, Riigikogu liige ja endine Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees. 2015. kuni 2018. aastani oli Ossinovski tervise- ja tööminister, ning enne seda 2015. aastast haridus- ja teadusminister. Ossinovski on alates 2011. aastast Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liige ja 2015. kuni 2019. aastani ka erakonna esimees.

Annika Arras 720x540

Annika Arras

 Moderaator, Miltton Nordicsi partner ja tegevdirektor (Eesti)

 Annika Arras on Miltton Groupi kuuluva, Eestis asuva valitsussuhete ja korporatiivkommunikatsiooni agentuuri Miltton Nordicsi partner ja tegevdirektor. Miltton Groupi eesmärk on olla Põhjamaade ettevõtete kõige usaldusväärsem rahvusvaheline nõuandja ning pakkuda nõu ka Põhjamaades tegutsevatele hargmaistele ettevõtetele.Annika on üks kogenumaid kommunikatsioonieksperte Euroopas tänu oma üle kümnendi kestnud kogemusele Eesti Reformierakonna kampaaniajuhina (kuni 2015. aasta aprillini). Reformierakond võitis parlamendivalimised kolmel korral järjest.
Annika on töötanud strateegilise kommunikatsiooni konsultandina Kaukaasiast Põhjamaadeni, sh Armeenias, Gruusias, Moldovas, Saksamaal, Austrias ja Rootsis. 2016. aastal asutas ta European Women’s Academy of Political Leadershipi, kus koolitab kõrgtasemel naispoliitikuid oma poliitilist mõjuvõimu suurendama.
Alates Milttoni Eestisse toomisest on Annika aktiivselt osalenud avalikus arutelus ettevõtte kestlikkuse teemal. Miltton Nordics on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ja soovib olla vastutustundliku ettevõtluse eestkõneleja ühiskonnas.

Kontakt

Merle Kuusk

Merle Kuusk

nõunik

tel. +372 627 3100 
mob: +372 527 5209
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid