Meg Nömgårdi koolitus „Kuidas jutustada lugusid, mis toetavad sinu brändi“

Meg Nömgård Meg Nömgård

12. novembril kell 11.00 - 13.15 toimub Citrus Loftis (Kose 12 Kreenholm) kohtumine, mis on suunatud eelkõige turismisektoriga seotud inimestele. Rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud jutuvestja Meg Nömgård räägib jutuvestmisest kui olulisest elemendist piirkonna või teenuse maine kujundamisel.

Jutuvestmine loob kohale või piirkonnale lisaväärtust. Jutuvestmise kaudu elustub ajalugu ning mineviku lõimumine kaasajaga muudab koha atraktiivsemaks ja inimestele lähedasemaks. Koolituse raames kogetakse jutuvestmise erinevaid näiteid ja proovitakse head lugu üles ehitada.

Meg Nömgård on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud jutuvestja, kes on üles kasvanud Smålandi põliste metsade keskel koos sealt pärinevate muinasjuttude, muistendite ja legendidega. Tema juttude varasalve kuuluvad pajatused paljudest maailma nurkadest, ja need pakuvad põnevat kaasa elamist nii väikestele kui suurtele.

Hariduselt on Meg museoloog-ajaloolane. Jutuvestmine kui suulise kultuuripärandi traditsiooni säilitamine ja edasi kandmine on Megi kirg ja armastus. Olles elanud pikemat aega välismaal on ta alates 2012. aastast kodukandis tagasi ja tegutseb Muinasjutumaa (Sagobygden) ja Rootsi ainsa muinasjutumuuseumi programmijuhina. Lisaks on ta Ljungby rahvusvahelise jutuvestmise festivali kunstiline juht. Panuse eest suulise kultuuripärandi säilitamisse on teda tunnustatud ka Rootsi Unesco auhinnaga.

 

Sündmus on tasuta.

Koolitus toimub inglise keeles, tõlkega vene ja eesti keelde.

Kohtade arv on piiratud! Registreerimine on avatud kuni 8. novembrini.

Registreeri koolitusele.

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid