Põhjamaade nädal 2023

Põhjamaade nädal bänner

 

1.-9. novembrini toimub Narvas traditsiooniline Põhjamaade nädal, mis pakub rohkelt võimalusi Põhjamaade kultuuri ja elustiili avastamiseks. Põhjamaa nädalat korraldab Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus.

Tänavuse Põhjamaade nädala avab Kreenholmi manufaktuuri asutaja järeltulija ning tuntud maalikunstnik Helene Knoopi näitus "Ludwig Knoopi projekt". See kunstiprojekt on saanud inspiratsiooni Narva Kreenholmi tehase minevikust, selle rajajast Ludwig Knoopist ning tema ajajärgust.

Põhjamaade nädala programmist leidub kindlasti sündmusi, mis on juba ammu külastajate südameid võitnud – Põhjamaade maitseid tutvustav brantš, filmiõhtu ja põnev perepäev. Lisaks räägime kodu heaolu loomisest Põhjala moodi - kutseline ruumikorraldaja Anna Meleško jagab oma teadmisi ja tutvustab Taani hygge ja Rootsi lagom olemust. Koostöös heade partneritega korraldame Ida-Viru roheliste ideede konkurssi noortele ja haridusprogrammi Nordplus infopäeva.

Vaata nädala kava siin

Põhjamaade nädal toimub Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse eestvedamisel ja koostöös paljude heade partneritega: Põhjamaade saatkonnad Eestis, Soome Instituut, Narva Keskraamatukogu, Narva Gate OÜ, Haridus- ja Noorteamet, NART, Tartu Ülikool, Alex Kohvik, Valge kõrvits, Kohvik Muna, Narva Noortekeskus, Brand Effect ja Narva linn.

Pohjamaade Nadal Narvas A4 bottom

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid