Cybercation 2024: kübertuvalisuse mitu palet

kõik esinejad 2

Põhja- ja Baltimaade haridusfoorum Cybercation on iga-aastane üritus, mis toob kokku tulevikku vaatavad inimesed kõigist küberturvalisusega seotud valdkondadest: tehnoloogiaettevõtjad, haridusorganisatsioonide esindajad, IT-õpetajad, noorsootöötajad, IT- ja küberhariduse entusiastid, spetsialistid ning poliitikakujundajad. Sündmus kujundab ümber lähenemisviisi küberturvalisuse alasele haridusele ja aitab luua parema pinnase tulevaste ekspertide kasvatamiseks, kes on meie ühiskonna jaoks praegu hädavajalikud.

Tänavune Cybercationi foorum hõlmab kolme praktilist sessiooni. Neist esimesel käsitletakse küberturvalisuse alast haridust, teisel valdkonna eetilisi ja õiguslikke küsimusi ning kolmandal Põhja- ja Baltimaade küberoskuste mõttekoja algatust, et heita pilk talentide kasvatamisele ja küberturvalisuse tulevikule Põhja-Balti regioonis.

Cybercation 2024 eesmärgid:

 • Teadlikkuse suurendamine: osalejate harimine praeguse küberolukorra ja tulevikuväljavaadete teemal;
 • koostöö hõlbustamine: küberturvalisuse spetsialistide ja haridustöötajate julgustamine jagama teadmisi ja parimaid tavasid;
 • innovatsiooni edendamine: küberturvalisuse valdkonna uute ideede ja lahenduste väljatöötamise inspireerimine.

Moderaator: Anett Numa, Accelerate Estonia

 •  

  Häälestume digiajastu oskustele:

  • küberharidus annab inimestele teadmised ja oskused, mis on vajalikud praegusel digiajastul edu saavutamiseks.
 •  

  Küberturvalisuse eetiliste ja õiguslike aspektide avamine:

  • arutelud eetiliste kaalutluste ja õigusraamistike üle, mis suunavad küberturvalisuse tavasid.
 •  

  Põhja-ja Baltimaade küberoskuste mõttekoja tegevuse tulemid:

  • Viimase 10 kuu jooksul on mõttekoda töötanud Põhja- ja Baltimaade 35 liikmega piiriüleselt, et kaardistada küberturvalisuse maastikku ning mõista ühiseid väljakutseid ning võimalusi seoses oskuste arendamise ja talentide leidmisega. Kuulajateni jõuavad ettekanded selle kohta, kuidas kõrvaldada oskuste puudujääk ja luua koos säilenõtkem Põhja- ja Baltimaade ülene küberkeskkond.

Programm tulemas varsti!

Kontakt: Grete Kodi

 

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Tel: +375 505 9223  
Grete  

 4