Seminar: "Brändi litsentseerimine"

Foorumi päis

 

Aeg: 21. november kell 10.00-13.20
Koht: Erinevate Tubade Klubi, Telliskivi 60-A1-65 Tallinn

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Loov Eesti ja Loov Euroopa kutsuvad seminarile, mis käsitleb brändi litsentseerimist ja sellega kauplemist. Seminaril otsitakse vastust küsimustele, millised on loominguga tulu teenimise võimalused rahvusvahelisel turul ning kuidas kaitsta seejuures enda autoriõigusi? Sündmusele on oodatud loomeettevõtted, kes soovivad oma tootega minna rahvusvahelisele turule ja panna oma intellektuaalne omand tulu teenima; samuti kõik ristmeediaga tegelejad.

Ettekannetes tutvustatakse litsentseerimist kui võimalust võtta kasutusele uusi ärimudeleid. Infopäeval räägib Soomes tegutseva loovtööstuste agentide ja juhtide ühenduse AGMA juht Kati Uusi-Rauva agentide leidmise võimalustest ja brändiga kauplemise olemusest üleüldiselt. Roleff Kråkström, Muumide (Moomin characters OÜ) tegevjuht kõneleb ettevõtte superedu põhjustest ning sellest, mis hakkas juhtuma pärast armastatud ja tuntud muumide rebrändimist. Oma karjääri jooksul ka Angry Birdsi looja Rovio Entertainmenti litsentsimisjuhina töötanud Heikki Laaninen avab agendina põhimõtteid, millised on nn kaubeldava brändi kriteeriumid ning advokaat Pirjo Jha tutvustab litsentsilepingute sõlmimise õiguslikke aspekte.

Foorumi ettekanded on eesti ja inglise keeles.

Tutvu lähemalt esinejate ja päevakavaga

Foorumil osalemine on tasuta. 

 

Foorumi jalus

Kontakt

Grete Kodi by Barefoot Studios

Grete Kodi

nõunik

tel. 627 31 010
mob: +372 505 9223
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid