Euroopa Liidu Läänemere Strateegia: Kasv, õitseng ja puhas keskkond

12.11.2009
Läti
Triin Oppi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Rootsi kui Euroopa Liidu eesistujamaa ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu kutsuvad Läänemere strateegia seminarile "Kasv, õitseng ja puhas keskkond. See on uus edulugu - osale!".

Tipp-poliitikud ja kõrgemad ametnikud Põhjamaade Ministrite Nõukogust, Euroopa Liidu Komisjonist, SIDAst, Läti välisministeeriumist ja Põhjamaade saatkondadest keskenduvad aruteludes Läänemere piirkonna konkurentsivõimele aina hoogustuva üleilmastumise valguses.

Seminaril esitletakse piirkondliku koostöö näiteid elust enesest, järgneb paneelarutelu, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu nii avaliku sektori kui ka ettevõtjate esindajad.

Läänemere strateegia eesmärk on parandada meie ühise mere seisundit, aidata kaasa piirkonna majanduslikule õitsengule tööstuse ja innovatiivsete ettevõtete läbi, parendada infrastruktuuri ning tõhustada ühist kriisireguleerimist ja võitlust piiriülese kuritegevusega.

Ürituse saab otseülekandena jälgida ka internetist siit.

Seminari päevakavaga saab tutvuda siin. Pressiteate leiate siit.
Aeg: 12. november kell 12-17
Koht: Stockholmi majanduskool Riias
Keel: inglise
Registreerumine: online siin.
Kontakt: Marika Gintere, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Läti esinduse infonõunik: tel +371 67820051, +371 28680228 või e-post marika (at) norden.lv