Nordplus programmi infoseminar

01.02.2011
Tallinn
Triin Oppi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

NordplusSihtasutus Archimedes tutvustab lühidalt kõiki Nordplusi allprogramme, esitleb juba rahastatud projekte ning näitab, kuidas sisestada taotlust elektroonilise online süsteemi ARS kaudu. Allprogrammide esindajad vastavad  küsimustele.

Põhja- ja Baltimaade haridusalane raamprogramm Nordplus toetab rahvusvahelist koostööd läbi nelja allprogrammi:

  • Nordplus Junior arendab ja tugevdab koolidevahelist koostööd, edendab hariduse kvaliteeti ja haridusuuendust ning toetab hea kogemuse levitamist.
  • Nordplus Higher Education toetab kõrgharidusasutuste koostööd, võrgustike loomist kogemuste vahetamiseks ja uuenduslike projektitulemuste levitamiseks. Toetatakse ka koostööd kõrgkoolide ning teiste kõrgharidusega seotud asutuste ja organisatsioonide vahel.
  • Nordplus Adult toetab koostööd täiskasvanuhariduse vallas. Võimalus on kaasa lüüa arendus- ja uuringuprojektides, temaatilistes koostöövõrgustikes, täienduskoolituses (kursused, õppevisiidid, töövari). Programm pakub täiskasvanud õppurite enesetäiendamisvõimalusi Põhjamaade Rahvaülikoolides.
  • Nordplus Horizontal toetab koostööd haridusvaldkondade ja erinevate sektorite vahel ning on mõeldud uuenduslike, eripäraste, laiema kandepinnaga või komplekssete teemade käsitlemiseks.

Loe lähemalt seminarist siin.

Nordplus programmi toetuste taotlemise tähtaeg on 1. märts 2011.

Aeg: 1. veebruar 2011 kell 12.30-16.30
Koht: Clarion Hotell Euroopa, Tallinn
Osavõtt: tasuta, vajalik eelnev registreerumine
Lisateave: Sihtasutus Archimedes