Tallinn Music Week 2011

24.03.2011 kuni 26.03.2011
Tallinn
Grete Kodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tallinn Music Week 2011Eesti popmuusikailm on väike, kuid pulbitsev. Tallinn Music Week toob kõik olulised tegijad Tallinna, kutsudes siia kokku muusikaprodutsendid ja mänedžerid tervest maailmast, et teadmised Eesti muusikaelust ei jääks vaid meile endile.

Paljudele Eesti bändidele võib see olla hoolaud suurde muusikamaailma. Paari tiheda päeva ja öö jooksul linna parimates live-klubides, teatrites ja baarides toimuval showcase-festivalil saavad kohalikud muusikafännid ja rahvusvahelised professionaalid põhjaliku ülevaate Eesti popmuusika hetkeseisust.

Creative HotspotsTallinn Music Week toob festivaliks Eestisse ligi 100 muusikatööstuse niiditõmbajat üle Euroopa ja lisaks ulatuslikule festivalile toimub 25. ja 26. märtsil Nordic Hotel Forumis muusikatööstuse tuleviku ja oleviku üle aru pidav konverents. Konverentsikavas on ka loomemajanduse uusi ärimudeieid uuriva konverentsi Creative Hotspots kokkuvõtete ja järelduste arutelu 25. märtsil. Teema haakub Tallinn Music Weeki põhiteemadega: loome eksport ja ettevõtlusmudelite roll loovisiku karjääri arendamisel.

Tallinn Music Week konverentsikaval on sellel aastal kolm põhilist suunda: jätkusuutlik, mõtestatud investeerimispoliitika talenti ja loomingusse, manageri ja ettevõtja roll loome viimisel publiku ja tarbijani ning uued loome leviku võimalused digiajastul.

Konverentsi Creative Hotspots korraldab Briti Nõukogu koostöös Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusega Eestis ja Tallinn Music Weekiga. Üritusest võtavad osa loomeettevõtted nii Balti riikidest, kõigist Põhjamaadest, Suurbritanniast kui ka mujalt.

Loe kõigest lähemalt ja registreeri end delegaadiks Tallinn Music Weeki koduleheküljelt!

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduses tegeleb loomemajanduse teemadega nõunik Grete Kodi,
tel 627 31 00 või e-post grete.kodi(at)norden.ee.