Nordic Look

02.05.2011 kuni 29.05.2011
Tallinn
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Nordic LookNordic Look ühendab maikuus enneolematul kujul esmakordselt kõigi viie Põhjamaa ja Eesti tippdisaini. Nordic Look väärtustab kunsti, loovust, uudsust, säästvat tootmist ja loodust. Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandi disainerite tööd ja oma ala spetsialistid pakuvad käega katsutavat, silmaga nähtavat ja kõrvaga kuulda innustust sellest, kuidas tooteid keskkonnasäästlikult arendada, luua neile oma lugu, mis kestaks nii täna kui ka tulevastele põlvedele. Põhjamaist hõngu lisavad Uuest Põhjala Toidust inspireeritud kohvikunurk ja näitused.

Nordic Look'il osalevad Põhjamaade disainerid: Camilla Welton, Christina Ledang, De Sade by Mads, Helicopter, IVANAHelsinki, KAKSITVÅ, Katvig, NOIR, REVERY, Sonja Bent, Tiia Vanhatapio, titiMadam.

Rohkem teavet leiab peagi valmivalt Nordic Look'i koduleheküljelt ja Facebookist!

Korraldajad: Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis; Islandi saatkond Helsingis; Norra, Rootsi, Soome ja Taani saatkond Tallinnas; Soome Instituut Eestis, Taani Kultuuri Instituudi esindus Eestis
Partnerid: Tallinn 2011, Rootsi Eksportnõukogu, Eesti Disaini Maja, Disainikeskus, Eesti Disainerite Liit, Eesti Kunstiakadeemia, Nu Nordik, Amps, Inspired Generation, Refleks
Sponsorid: Altia Eesti, iittala

Lisateave: Eha Vain, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse kultuurinõunik, tel 627 31 04 või
e-post eha.vain(at)norden.ee
Pressikontakt: Triin Oppi, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse kommunikatsiooninõunik,
tel 627 31 07 või e-post triin.oppi(at)norden.ee