Loomemajanduskonverents "You Are in Control"

10.10.2011 kuni 12.10.2011
Island
Triin Oppi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

You are in control 2011You Are In Control on Põhjamaade loomemajanduse konverents Islandil. Üritus toimub viiendat aastat järjest ning selle eesmärgiks on selgitada:
- uusi ettevõtlusmudeleid,
- digitaalse ettevõtluse võimalusi muusika-, kuntsi-, meedia-, filmi-, disaini- ja arvutimängutööstuses,
- tabijate uusi käitumismalle,
- uute ettevõtlusmudelitega kaasnevaid turundustrende. 
Sihtgrupp:
väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, avaliku sektori teenistujad, ettevõtlusinkubaatorid, ekspordi ja rahvusvahelise turundusega tegelevad spetsialistid, ettevõtlusega alles alustajad artistid ja kustnikud.

You are in Control julgustab ja pakub võimalusi uute koostöövõrgustike tekkimiseks loomemajanduse valdkonnas Põhja- ja Baltimaade vahel. Konverentsi eelselt toimub Põhja- ja Baltimaade loomemajandusvaldkondade esindajate koostöökohtumine, mille eesmärgiks on selgitada konkreetseid võimalusi klastrite rahvusvaheliseks koostööks, sh ekspordiks. Üritus sai toetust Põhja- ja Baltimaade ettevõtluse ja tööstuse mobiilsusprogrammist.

Vaata lähemalt You Are In Control kodulehelt!

Aeg: 10-12. oktoober 2011
Koht: Harpa konverentsi- ja kontserdimajas, Reykjavik, Island
Osalustasu: 30000 (ISK). Vajalik eelnev registreerumine!
Lisateave: Grete Kodi, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, tel: 6273 100, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..