Gotlandi kiviaedade fotonäituse avamine

10.10.2011
Narva
Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Göte Aski fotonäitus Gotlandi kiviaedadestAlates 10. oktoobrist on kõigil võimalik Narva Noortekeskuses tutvuda rootsi nimeka fotograafi Göte Aski fotonäitusega Gotlandi kiviaedadest. Näituse avavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) esindus Eestis ja Rootsi saatkond.

Ask on öelnud endast ja oma näitusest: "Viimastel aastatel olen pildistanud Lõuna-Gotlandi kiviaedu. Selle väikse näituse jaoks tegin valiku fotodest, mis on enamalt jaolt pärit 2008. aasta kevadest. Enne pensionile jäämist olin elukutselt õpetaja, muuhulgas juhendasin dokumentaalfotograafia kursusi. Olen töötanud ka kultuuriametnikuna. Nüüd pean koera, kes on õpetanud mind lilli nuusutama."

Narva Noortekeskus on PMNi esinduse kauaaegne koostööpartner. Näitusega tähistatakse PMN esinduse 20. tegevusaastat Eestis. Aski töid on Eestis varem eksponeeritud Tallinnas, Valgas, Pärnus ja Tartus.

Aeg: 10. oktoober kell 16
Koht: Narva Noortekeskus, Vestervalli 9, 20307 Narva
Osavõtt: tasuta
Kontakt: Madis Kanarbik, PMNi Eesti esinduse Tartu filiaali juhataja; tel 742 3625 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.