Läänemere Maade Arengufoorum 2011

24.10.2011 kuni 26.10.2011
Gdansk
Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kommunikatsiooni- ja teabestrateegia on võtmetähtsusega tihedama piirkondliku koostöö, lõimumise ja teineteise mõistmise saavutamisel. See on ehk iseenesest mõistetav, kuid sugugi mitte lihtsam saavutatav. Selgub, et see on üks suurimatest probleemidest esimese Euroopa makroregiooni loomise teel. Viimase paari kuu jooksul on Läänemere Maade Arengufoorum püüdnud luua teabeplatvormi Gdanski kohtumise eel - www.bsr2011.eu. Siit leiate teavet projektidest, aruannetest, partneritest ja rahastajatest. Loodetavasti leiate sealt endale vajalikku teavet - seda enam, kui te ei tule Gdanskisse.
Hans Brask
, Läänemere Maade Arengufoorumi direktor

Loe lähemalt Läänemere Maade Arengufoorumist 2011 Gdanskis siin. Üritusel osalevad mitmed Põhjamaade Ministrite Nõukogu juhtivtöötajad eesotsas peasekretär Halldór Ásgrímssoniga. Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindusest osalevad arengufoorumil direktor Berth Sundström ja Tartu filiaali juhataja Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 50 46 570).