Toidu/sööda kvaliteet, ohutus ja riskid põllumajanduses

25.10.2011 kuni 28.10.2011
Tallinn
Merle Kuusk (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Konverents toob Tallinnasse kokku toidu ja sööda kvaliteedi ja ohutusega tegelevad teadlased, aga ka tööstuse esindajad  ning teised põllumajanduse ja toiduküsimustega tegelevad spetsialistid. Osalejad jagavad kogemusi, ideesid ja arutlevad, kuidas teadusuringuid majabnduslikult tõhusalt rakendada ning tagada kestlik ressursside kasutamine.

Konverentsist osavõtt eeldab eelnevat registreerumist aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt teisipäeval, 25. oktoobril!

Konverentsi korraldab Eesti Maaviljeluse Instituut. Ürituse üks toetajaist on Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis.

Ürituse päevakava, täpsema kirjelduse ja kontaktid leiab siit.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduses tegeleb põllumajandust puudutavate teemade ja Põhja-Balti MTÜde toetusega nõunik Melrle Kuusk (tel: 627 31 05 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).