Põhjamaade ettevõtluskonverents Helsingis

27.10.2011 kuni 28.10.2011
Helsingi
Grete Kodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Konverentsile on oodatud ettevõtjad, arendajad, teadlased, ametnikud ja spetsialistid, kes on pühendunud ettevõtlusharidusele ja arendusele Põhjamaades, aga ka Balti riikidest. Konverentsil osalejad otsivad üheskoos vastuseid väljakutsetele, mis takistavad ettevõtluse kasvu ja arengut.

Konverentsi peaesinejad:
- Jyri Häkämies, Soome töö- ja majandusminister
- Timo Lankinen, Soome haridusameti peadirektor
- professor Gordon Murray, Exeteri ülikool, Suurbritannia
- Karen Wilson, sihtasutus Kaufmann Foundation ja OECD
- Simone Baldassarri, Euroopa Komisjoni poliitikaametnik
- Cecilia Hertz, Umbilical Design AB tegevdirektor, Rootsi

Konverentsi modereerib Will Cardwell, Aalto Ettevõtluskeskuse juht.

Konverentsi korraldavad Soome töö- ja majandusministeerium ning haridus- ja kultuuriministeerium osana Soome kui Põhjamaade Ministrite Nõukogu 2011. aasta eestisumismaa tegevuskavast.

Loe lähemalt konverentsi koduleheküljelt.

Aeg: 27.-28. oktoober 2011
Koht: Finlandia konverentsikeskus, Helsingi, Soome
Osavõtt: tasuta, NB! konverentsi kohad on täis, küsimuste korral palume pöörduda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Keel: inglise

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduses tegeleb ettevõtlusküsimustega nõunik Grete Kodi (tel: 627 31 00 või e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).