Tähtaeg: Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm - koostöövõrgud

22.02.2016
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

KultuurTToetuse eesmärk on luua Põhja- ja Baltimaade kõikide valdkondade kunstnikele, produtsentidele ja kultuuritegelastele võimalus kontaktide laiendamiseks, kogemuste ja teadmiste vahetamiseks ning erialaoskuste täiustamiseks.

Koostöövõrkude toetused jagunevad lühiajalisteks (kuni üks aasta) ja pikemaajalisteks (kuni kolm aastat). Esimesel juhul võib toetus katta kuni 70 protsenti (maks. 20 000 eurot), pikemaajaliste projektide puhul kuni 50 protsenti (maks. 100 000 eurot) eelarvest.

Taotlusvoor avaneb 18. jaanuaril 2016.

Loe lähemalt siit.

Toetuse eest kannab hoolt Põhjamaade Kultuuripunkt (Kulturkontakt Nord) Soomes: võtab vastu elektroonilised taotlused ning korraldab kogu järgneva asjaajamise kuni toetuste väljamaksmiseni. Seetõttu käib taotlemine ja hilisem aruandlus elektrooniliselt ja inglise keeles läbi Põhjamaade Kultuuripunkti kodulehekülje.

PMNi Eesti esindusest annab nõu kultuurinõunik Eha Vain telefonil 627 31 04 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..