Põhja- ja Baltimaade loovusfoorum: "Loovus muudab maailma"

28.08.2012 kuni 29.08.2012
Naissaar, Eesti
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Põhja-Balti loovusfoorum 2012Ootame kõiki õpetajaid, koolijuhte, haridustöötajaid ja kultuuriisikuid, kelle töövaldkonnaks on laste loov õpetamine ning laste loovuse äratamine ja arendamine Põhja- ja Baltimaade loovusfoorumile "Loovus muudab maailma" 28.-29. augustil Naissaarel.

"Loovus muudab maailma" avab õppimisele ja õpetamisele suunatud loovuse temaatikat. Foorumit korraldavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis koos Põhjamaade saatkondade ja kultuuriinstituutidega Eestis ning Põhjamaade Kultuuripunktiga Soomes. Foorumi ettevalmistustesse on kaasatud Eesti haridus- ja teadusministeerium, kultuuriministeerium ja Tallinna Ülikool.

Pakume osalejatele:

  • huvitavaid ettekandeid USAst, Põhja- ja Baltimaadest,
  • põnevaid praktilisi tegevusi,
  • uusi ideid ja kogemusi,
  • võimalust leida mõttekaaslasi, selgitada seisukohti ja/või vaielda erimeelsuste üle.

Lisaks tutvustame teaduslikel uuringutel põhinevaid analüüse; Põhjamaade riiklikke kultuurihariduse programme; tuntust ja tunnustust pälvinud õpetamismeetodeid, mille paikapidavust on kõigil võimalik kohapeal järele proovida jne.

Registreerumine on lõppenud.

Foorumi päevakava, täpsema kirjelduse ja osavõtutingimustega saate tutvuda siin.