Göteborgi raamatumess: tulipunktis Põhjamaad

27.09.2012 kuni 30.09.2012
Göteborg, Rootsi
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Norden Göteborgi raamatumessil 2012Selle aasta Göteborgi raamatumessi tähelepanu keskpunktis on Põhjamaade kirjandus. Põhjamaade koostöö - Põhjamaade Ministrite Nõukogu ja Põhjamaade Nõukogu - esitlevad messil vinget Põhjalat. Ülejäänud maailma huvi Põhjamaade, nende heaoluühiskonna ja kultuuri, kirjanduse vastu ei ole kunagi varem olnud suurem kui praegu.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu kutsub kõiki messi külastajaid oma messialale, kus nelja päeva jooksul tähistatakse Põhjamaade ametliku koostöö 60. juubelit kaasahaaravate teemade ja aruteludega. Lisaks markeerib raamatumess maineka Põhjamaade Nõukogu kirjanduspreemia 50. juubelit.

Göteborgi raamatumess ehk kirjandusfestival toob Rootsi suuruselt teise linna neljaks päevaks sadu põnevaid kirjanikke, Nobeli preemia laureaate ja teisi auhinnatud autoreid, kirjastajaid ja tuhandeid raamatuaustajaid kogu maailmast.

Loe lähemalt Põhjamaade koostöö kodulehelt ja Göteborgi raamatumessi kodulehelt.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindusest osalevad raamatumessil Berth Sundström, Eha Vain ja Triin Oppi.

Kohtumiseni Göteborgis!