Koostöötoetuste teabepäev Viljandis

27.02.2013
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia
Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kevadega lähenevad mitmed toetuste taotlustähtajad. Et taotlemine sujuks ja oleks edukas, tutvustavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) Eesti esinduse nõunikud toetusprogramme, vastavad küsimustele ja jagavad näpunäiteid. Lisaks jagab kogemusi toetuse taotleja ning kuuleb PMNi Eesti esinduse plaanidest 2013. aastaks.

Infopäev toimub 27. veebruaril kell 12-14 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, ruum 221 (Posti 1, Viljandi). Teabepäeva kavaga saab tutvuda siin.

Kuna kohtade arv on piiratud (kuni 30 inimest), palume kõigil huvilistel end registreerida hiljemalt 25. veebruariks: http://doodle.com/u8c3teie5dqre8ye

Kui loobute osalusest, siis palun andke teada: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., et saaksime teie koha anda järgmisele võimalikule huvilisele. Aitäh!