Konverents "Kliima Põhja-ja Baltimaade vaatenurgast: poliitika, teadus ja majandus"

23.10.2013 kuni 24.10.2013
Tallinn
Madis Tilga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kliima Põhja-ja Baltimaade vaatenurgast: poliitika, teadus ja majandus

Põhja- ja Baltimaade kliimakonverents vaatleb meie piirkonna tulevikku ja valikuvõimalusi ülemaailmses kontekstis. Korraldajatena soovime keerulise kliima teema osadeks lahti võtta, lähtudes poliitika, teaduse ja majanduse vaatepunktidest.

  • Kas eeldused, millele rajati kliimapoliitika, peavad veel paika ja milline paistab tulevik?
  • Millised on kliimateaduse viimased arengud?
  • Kuidas lepitada kliima- ja majanduspoliitika?

Mida oodata?

Rootsi ja Eesti keskkonnaministrid, OECD keskkonnadirektoraadi juht Simon Upton ja Valitsustevahelise Kliimamuutuse Nõukogu raporti koordinaator Jens Hesselbjerg Christensen arutlevad kliimapoliitika tuleviku, saavutuste ja vigade üle. Vestlust juhib kauaaegne BBC keskkonnaajakirjanik Tom Heap.

Konverentsil astuvad üles eksperdid, poliitikud, ettevõtjad ja tippametnikud teiste seas OECD-st, Maailmapangast, Põhja- ja Baltimaade ministeeriumitest, Maailma Looduse Fondist, Rahvusvahelisest Energiaagentuurist.

Konverentsi avaettekanded teevad Simon Upton OECD-st ja Jens Hesselbjerg Christensen Taani Kliimakeskusest.

Ootame kuulama ja kaasa mõtlema eksperte, teadlasi, ametnikke, poliitika kujundajaid, ettevõtjad, vabaühendusi ja meediat.

Vaata lähemalt siin!

 Korraldajad: Kliima Põhja-ja Baltimaade vaatenurgast: poliitika, teadus ja majandus