Rohevik 2013

26.09.2013 kuni 27.09.2013
Tartu ja Viljandi
Madis Tilga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

RohevikTänavune, järjekorras juba kolmas Roheviku keskkonnafoorum, mis toimub 26.-27. septembril Tartus ja Viljandis.

Roheviku keskkonnafoorumi kutsus 2011. aastal ellu Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis ning aasta-aastalt on see üha kasvanud. Lisaks traditsioonilisele Tartu konverentsile toimub sel korral seminar ka Viljandis.

Konverents "Keskkonnasõbralik planeerimine" toimub 26. septembril Tartus, Eesti Maaülikooli aulas. Nagu nimigi vihjab, on ürituse läbivaks teemaks avaliku ruumi keskkonnasõbralik planeerimine. Arutelud toimuvad kolmel tasandil: linn, kogukond ja ehitus.

Seminar "Kuidas kütta kui eestlane ja elada kui eurooplane?" toimub 27. septembril Viljandis, Pärimusmuusika Aidas. Ürituse läbivaks teemaks on kaugküte, selle tulevik, majandamine ja alternatiivid.

Loe lähemalt ja pane end kirja Roheviku kodulehel!

Sündmused on kõigile huvilistele tasuta.

Tänavuse Roheviku korraldajad on Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus, Eesti Maaülikool, Tartu linn, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartu Regiooni Energiaagentuur, Tartu Teaduspark ja Viljandi Maavalitsus.