Töötuba "Paindlike ja elamiskõlblike piirkondade planeerimine. Linna ja maa koostoime"

24.09.2015
Tartu
Madis Tilga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Plaan pole midagi. Planeerimine on kõige alus. Tänapäeva ühiskonnas on palju dünaamikat, mis vajab pidevat ümbermõtlemist ja -planeerimist, et meie elukeskkond oleks alati kvaliteetne. Tulevikuvajaduste rahuldamisel tuleb arvestada paljude majanduslike, kultuuriliste, keskkondlike ja sotsiaalsete aspektidega.

Olete oodatud osalema Põhja- ja Baltimaade töötoas
"Paindlike ja elamiskõlblike piirkondade planeerimine. Linna ja maa koostoime",
mis otsib võimalusi tõhusate planeerimismeetodite rakendamiseks ja mudelite väljatöötamiseks, mis aitavad luua kestlikku elukeskkonda nii linna- kui ka maapiirkondades.

Aktiivse osaluse loomiseks korraldame korraga kolm töösessiooni. Loodame kuulda viljakaid arutelusid, milles tuuakse välja peamised faktorid, millega tuleb arvestada kestlike roheliste piirkondade planeerimisel. Loodame näha ka parimaid näiteid holistilistest koostöömudelitest, kus nutikad ja kaasavad meetodid on häid tulemusi andnud. Töörühmad keskenduvad sellele, et leida lahendusi nutika valitsemise, tõhusa ressursikasutuse ning tänapäevase elukeskkonna ühiskondlike muutuste vallas.

Töörühma korraldajad on Põhjamaade Ministrite Nõukogu, PLEEC (energiatõhusate linnade planeerimine), Nordregio (Põhjamaade ruumilise arengu keskus), Tartu linn, Tartu Regiooni Energiaagentuur, Eesti Maaülikool, Tartu Ülikool ja Tartumaa Omavalitsuste Liit.

Palun leidke aega meie üritusel osalemiseks ja märkige ära kalendris
24. september 2015, Tartu
Registreerimine ja lisateave augusti lõpuks veebilehel www.rohevik.ee.