Põhja-Balti koostöötoetuste tutvustamine Tartus

30.06.2009
Eesti
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

mobiilsusprogrammidInfopäeva pearõhk on kultuuri mobiilsusprogrammil, mida tutvustab Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) Eesti esinduse kultuurinõunik Eha Vain. Programmi alla kuuluvad nii loovisikute reisitoetused kui ka koostööprojektide toetused ning taotlusi saavad esitada nii üksikisikud kui ka organisatsioonid. Teretulnud on aktiivselt loomega tegelevad isikud ja projektikirjutajad.

Lisaks kultuuri mobiilsusprogrammile tutvustab PMNi Eesti esinduse Tartu filiaali nõunik Madis Kanarbik avaliku halduse mobiilsusprogrammi, mis pakub rahalist tuge ametnike õppereisideks, praktikaks, täiendkoolituseks ja koostöövõrkude loomiseks.

PMNi nõunik Grete Kodi avab ettevõtluse ja tööstuse mobiilsusprogrammi tagamaid.

Infopäev toimub Tartu Linnavalitsuse saalis Raekoja plats 12 II korrus. Üritus on tasuta ja kestab umbes 1,5 tundi ehk kell 13.00-14.30.

Huvitatuil palume osalemissoovist teada anda e-posti aadressil ahto.kulvet (at) raad.tartu.ee. Vajalikud registreerumisandmed: osaleja nimi, kontaktandmed (e-mail, telefon), organisatsiooni nimi (kui on).

Rohkem infot mobiilsusprogrammide ja laiemalt PMNi toetuste kohta leiab siit.