Põhjamaade kliimalahendused 2009 - Põhja-Euroopa võimalus vaagida energia, transpordi ja kliimamuutustega seotud ettevõtluse küsimusi

08.09.2009 kuni 09.09.2009
Taani
Triin Oppi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Üleilmsed kliimamuutused on loonud unikaalse ja kiiresti areneva kasvulava uutele tehnoloogiatele ja lahendustele. 8.-9. septembrini 2009 on võimalik Kopenhaagenis Bella Keskuses toimuval rahvusvahelisel konverentsil ja messil kohtuda maailma juhtivate kliimaekspertide ja ärimeestega. Selle aasta üritus meelitab Kopenhaagenisse üle tuhande tootja, tarnija, tarbija ja äripartneri, aga ka poliitikud ja teadlased. Konverents ja mess keskenduvad turusuundumustele, transpordile, säästlikule energiatarbimisele, taastuvale ja intelligentsele energiale.

Üritusel saab müüa keskkonnasõbralikku tehnoloogiat - eksponeeritakse juhtivaid ja tulevikku vaatavaid kliima-, keskkonna- ja energia lahendusi. Lisaks toob üritus kokku era- ja riigisektori. Septembrikuise ürituse näol on tegemist omamoodi sissejuhatusega ÜRO kliimatippkohtumisele Kopenhaagenis detsembris.

Konverents ja mess on tasulised. Juhul kui registreeruda enne 8. augustist, saab kaheksa protsenti hinnaalandust. Registreeruda saab siin.

Täpsemat teavet ja ürituse päevakava leiab siit.

Küsimuste korral palume pöörduda:

Konverentsi päevakava
Meik Wiking, projektijuht, Monday Morning
Tel: +45 33 93 93 23 või e-post: mwi (at) mm.dk

Sponsorlus
Birgitte Lundebye, müügidirektor, NIDAB Networking
Tel: +45 33 42 21 50 või e-post: birgitte.lundebye (at) nidab.com

Mess ja näitus
Meik Wiking, projektijuht, Monday Morning
Tel: +45 33 93 93 23 või e-post: mwi (at) mm.dk

Osavõtt
Anastasija Kovalenko, projektikordinaator, NIDAB Networking
Tel: +45 25 57 21 69 või e-post: anastasija.kovalenko (at) nidab.com