II Põhja- ja Baltimaade kirjandusfoorum "Kas laps loeb?"

03.04.2014
Tallinn
Eha Vain (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kõik kirjandushuvilised, raamatukogude töötajad, kirjastuste esindajad, kultuuri vallas tegevad ametnikud, õpetajad ja ajakirjanikud on oodatud teisele Põhja- ja Baltimaade kirjandusfoorumile "Kas laps loeb?" Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogus.

Esimest korda toimus kirjandusfoorum eelmisel aastal Tallinna raamatumessi raames ning seda saatis suur huvi. Edu julgustas korraldama foorumit ka sellel aastal, taas Tallinna raamatumessi raames ning koos Eesti Kirjastuste Liidu ja Eesti Lastekirjanduse Keskusega. Sellel aastal on ürituse kandvaks teemaks laste- ja noorsookirjandus, sh Põhjamaade Nõukogu laste- ja noorsookirjanduse auhinnal, mis anti välja esimest korda eelmisel aastal.

Põhjamaadest astuvad teiste seas üles:

  • Áslaug Jónsdóttir - islandi autor ja raamatuillustraator; selle aasta Põhjamaade Nõukogu laste- ja noorsookirjanduse preemia nominent ja tänavuse Põhjamaade trolliteemalise raamatukogunädala autor.
  • Kirjanik ja loova kirjutamise õpetaja Seita Vuorela ja raamatukunstnik Jani Ikonen - Põhjamaade Nõukogu laste- ja noorsookirjanduse preemia esimesed laureaadid, Soome.

Rohkem infot leiab siit!

Küsimustele vastab:
Eha Vain
Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse kultuurinõunik
Tel: 627 3104
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid