Konverents "Eesti JA Põhjamaad, Eesti KUI Põhjamaa?"

23.08.2016
Kumu kunstimuuseum, Tallinn
Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Eesti Vabariigi taastamise 25. aastapäeva aegu on õige hetk arutleda, mida sarnast ning mida erinevat on Eesti ja Põhjamaade väärtuspildis. Tartu Ülikooli eetikakeskuse konverentsil "Eesti JA Põhjamaad, Eesti KUI Põhjamaa?" kõnelevad:

  • Bi Puranen, Maailma Väärtuste Uuringu Assotsiatsiooni (World Values Survey Association) peasekretör, Stockholmi Ülikooli ja Rootsi tulevikuuringute instituudi (Institute for Future Studies in Sweden) majandusajaloo dotsent;
  • Meik Wiking, Taani Õnneinstituudi (Happiness Research Institute) juht, Maailma Õnne andmebaasi (World Database of Happiness) teadur Taanis;
  • Anu Realo, Tartu Ülikooli sotsiaalpsühholoogia professor, Warwicki Ülikooli psühholoogiadotsent;
  • Valdur Mikita, semiootik, Tartu Ülikooli vabade kunstide professor;
  • Mart Kuldkepp, teadur, University College London.

Loe konverentsist põhjalikumalt ja tutvu ajakavaga siin.

Konverentsi kohtade arv on piiratud ning osalemine toimub eelregistreerimisega (kuni 18. augustini).

Konverentsi toimub koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse, Kuningliku Norra Saatkonna, Rootsi Suursaatkonna, Kuningliku Taani Saatkonna ja Soome Suursaatkonnaga.

Lisainfo: Liisi Veski, Tartu Ülikooli eetikakeskus (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)