MELT Foorum 2017

30.05.2017
Kultuurikatel (Põhja puiestee 27a, Tallinn)
Grete Kodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kuidas tulemuslikumalt ühendada tootjate vajadused ja ootused oskustega, mida pakuvad loova sektori professionaalid? Selle väljaselgitamiseks toimub 30. mail Tallinnas, Kultuurikatlas MELT foorum – järjekorras juba teine, seekord pealkirjaga „Ärile hoogu juurde? Loovalt oled mõelnud?“. MELTi eesmärk on panna tootjad ja disainerid kõnelema ühte keelt, et tulemuseks oleks parem üksteisemõistmine ja eesmärgipärane koostöö.

MELT toob kokku ka kõrgetasemelised esinejad nii Eestist kui välismaalt. Põhjala kogemusi jagab ühe peaesinejana Henkka Hyppönen, ettevõtja ja +1 Agency loovjuht, telesaatejuht ning kirjanik.

MELT Foorum sünnib tööstus- ja loovliitude koostöös. Tööstus- ja loovsektor mõistavad üha paremini ühiseid väljakutseid ja võimalusi, kuidas koos paremaid tulemusi saavutada. Foorumil tõstatuvad probleemid ja esinejad on valitud nii, et maksimaalse kasu saaks mõlemad sektorid.

MELT Foorum 2017 võtmeteemadeks on tootearendus, eksport, müük, turundus ja innovatsioon. Sündmus toob kokku loomeettevõtted ning tööstusettevõtted, et nad kahepoolselt teadvustaksid võimalusi koostöö kaudu turupositsiooni säilitada ja kasvatada, sh rahvusvahelise konkurentsivõime kontekstis.

Foorumile on oodatud ettevõtted, kes oma toote või teenuse väärindamiseks vajavad ideid ja inimesi.

MELTi korraldab Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid koostöös Tallinna Ettevõtlusameti, Tallinna Kultuurikatla, Eesti Disainikeskuse, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Loov Eesti ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusega Eestis.

Vaata lähemalt ja registreeru: http://melt.ee/