Eesti Päevaleht: Eestvedajad jäid "Talendid koju!" kampaania tulemustega rahule

Reede, 08 November 2013
Siim Raie, Vabariigi Presidendi kantselei peadirektor. Foto: Stefani Liivak/norden.ee Siim Raie, Vabariigi Presidendi kantselei peadirektor. Foto: Stefani Liivak/norden.ee

"Möödunud nädalal peeti teaduste akadeemias rändeteemalist ekspertseminari, kus muu hulgas käsitleti ka projekti "Talendid koju!" tulemusi. Projektist kõneles presidendi kantselei peadirektor Siim Raie, endine kaubandus-tööstuskoja president," kirjutab 4. novembri Eesti Päevalehes ajakirjanik Tuuli Jõesaar.

"Me saavutasime rohkem kui planeerisime, mitte üksnes arvulises mõttes, aga ka teemana üldiselt läks see inimestele väga korda. Tagasiside poleks olnud nii emotsionaalne, kui see poleks inimestele korda läinud," vahendab Raiet Eesti Päevaleht. Jätka artikli lugemist Eesti Päevalehe veebis või 4. novembri paberlehes.

31. oktoobril Eesti Teaduste Akadeemias toimunud ekspertseminari "Nutikas rändepoliitika" kokkuvõtte, piltide ja ettekannetega saab tutvuda siin.


Kontakt

1200px Flag of the Nordic Council 2016

Kertu Kärk

Kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5691 5287
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid