Selgunud on videovõistluse „Põhja- ja Baltimaad on minu kodukant!“ võitjad

Reede, 04 November 2016
Selgunud on videovõistluse „Põhja- ja Baltimaad on minu kodukant!“ võitjad

Sügisel toimus Balti Assamblee ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti, Läti ja Leedu kontorite videovõistlus noortele, mis kutsus üles mõtisklema heade naabrussuhete üle. Osalema olid oodatud kuni 19-aastased noored.

Videovõistluse esikoha pälvisid Leedu noored Naglis Jonas Kazlauskas, Ignas Kamarauskas and Domantas Kancleris videoga “Mission Baltic Way”.

Teisele kohale tulid kaks tööd Eestist: Janno Jaagumetsa ja Maiki Lingi video “What do our compatriots think?” ning Nele Noveki, Kettrin Kasenurme and Kelli Peetrimäe video: “Goodness saves the world”.

Kolmandat kohta jagasid Läti noored Artūrs Bartkevičs-Valdmanis ja Lauris Svārups oma tööga “Good neighbours”, Neringa Jagminaitė (Läti) videoga “Northern European neighbours: we are from the Nordic and Baltic countries” ning Kamilė Diksaitė, Greta Chaškauskaitė, Rimas Kamarauskase ja Nauris Jasionise (Leedu) video "Ginti! Saugoti! Padėti!".

Palju õnne kõigile!

Võitjatega võetakse ühendust. 


Kontakt

Angelika Lebedev JanaLaigo 720x540

Angelika Lebedev

kommunikatsiooninõunik

tel. 627 31 07
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid