Põhja- ja Baltimaade MTÜde koostööprogramm jagas toetusi ühiskonna sidusust tõstvatele projektidele

Neljapäev, 06 Juuli 2017
Põhja- ja Baltimaade MTÜde koostööprogramm jagas toetusi ühiskonna sidusust tõstvatele projektidele

Sel aastal esitati 15. märtsiks Põhja-ja Baltimaade MTÜde koostööprogrammi üheksa taotlust ja neist viit otsustati toetada, kogusummas 320 000 DKK (ca 43 000 eurot).

Mittetulundusühendustel on plaanis koostöös Põhjamaadega erinevad projektitegevused: näiteks kirjutada artikleid kaasaegsetest meestest ja mehelikkusest feministlikus meedias (Feministeerium.ee), õpetada parimaid praktikaid rahu ja sallivuse haridusest õpetajatele ja noorsootöötajatele (MTÜ Mondo), välja töötada sotsiaalse mõjuinvesteeringute piirkondlik koostööplaan (Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik), pagulaste integratsiooniga seotud teadmiste vahetamine (Eesti Pagulasabi) ja koostöö tõhusama piiriülese alkoholipoliitika rakendamiseks (Ühendus Alkoholivaba Eesti).

Vaata toetust saanud projektide nimekirja siit.

Põhja- ja Baltimaade MTÜ-de koostööprogramm toetab Põhja- ja Baltimaades toimuvaid projekte, mis tugevdavad kodanikuühiskonda ja tõstavad ühiskonna sidusust. Taotlemine toimub kord aastas; hetkel taotlusvoor avatud ei ole.


Kontakt

Angelika Lebedev JanaLaigo 720x540

Angelika Lebedev

kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5564 8008
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid