Külalislahkuse valdkonna ürituste sari Ideas / Flavours / Experiences toimub juba kolmandat korda

Neljapäev, 12 November 2020
ideasflavoursexperiences.com

15. novembril 2020 toimub Kultuurikatlas kolmandat korda külalislahkuse valdkonna ürituste sari Ideas / Flavours / Experiences.

Sündmusel kuulutab Põhjamaade restoranijuht White Guide välja oma Eesti restoranide nimekirja aastaks 2021. Samuti toimub seminar, mille käigus White Guide’i sisujuht Eestis, Aivar Hanson, annab ülevaate aasta jooksul Eesti restoranimaastikul toimunud kõige olulisematest sündmustest.

Seminari fookuses on Põhjala toidu tulevik ja selle väljavaated. Oma ala tipptegijad heidavad valgust , kuidas on toidusektoris COVID-19 mõjul kohanenud Põhjamaade tipprestoranid, samuti milliste uute ärimudelitega on katsetatud. Oma aktuaalsetest tegemistest ja kogemustest, Põhjamaade söögi ning joogi tulevikust räägivad toidu edendaja Claus Mayer (Taani), joogiajakirjanik Melissa Cole (Suurbritannia), pruulikoja Mikkeller asutaja Mikkel Borg (Taani), restorani Nineteen18 asutaja Niels Pretzmann (Taani), peakokad Matas Paulinas (Leedu) ja Pancho Cardenas (Taani) restoranist Kadeau, lisaks Taani pagar Trine Hahnemann.

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon teeb teatavaks Eesti selle aasta kõige paremad käsitööjoogid. Toimub kokteilivõistlus Junimperium Trophy.

Seminar toimub IFE eestvedamisel koostöös Põhjamaade Ministrite Nõukogu ja Taani saatkonnaga Eestis.

Loe lisaks

Kontakt:
Aivar Hanson, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Tel +3725047902
Grete Kodi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Tel +3725059223


Kontakt

1200px Flag of the Nordic Council 2016

Kertu Kärk

Kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5691 5287
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid