Tartus räägitakse Põhja- ja Baltimaade kasutajasõbralikest digiteenustest

Neljapäev, 18 August 2022
Jacques Bopp

Põhja- ja Baltimaade ametnikud ja ettevõtjad kohtuvad 24. augustil Tartus seminaril, et vahetada kogemusi avaliku sektori kasutajasõbralikest kaasavatest digiteenustest.

Seminari „Avalikkusele suunatud kasutajasõbralikud digiteenused“ („User-friendly digital services for the public“) korraldab Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogrammi ametnike kogemuste vahetuse projekti „Intelligent Nordic-Baltic Ecosystems“ raames. Seminar toimub koostöös partneritega Rootsist Vänersborgi kommuunist ja Trollhättani linnast.

Tartu abilinnapea Raimond Tamm tutvustab seminaril Tartu linna kaasava eelarve, kliimakogu ja linna häkatonide kogemusi ning annab ülevaate targa linna lahendustest ning koostööst eraettevõtetega. Tartu avalike teenuste arendamise ruumiandmete valdkonna juht Tiiu Kelviste räägib linna ruumiandmete ja geoinfosüsteemide arendusprojektidest ja lahendustest. Lisaks tutvustavad Tartu linna avalike teenuste arendusjuht Eveli Pung linna avalike teenuste arendusprojekte ning Tartu Linnatranspordi arendusjuht Ivar Oja rattaringluse ja küberturvalisusega seotud kogemusi. Lõpetuseks annavad Rootsi omavalitsuste esindajad ülevaate enda digiteenuste headest näidetest.

Seminari arutelupaneelis osalevad ettevõtjate esindajad firmadest Auve Tech, EyeVi, Modern Mobility, Bercman, Positium ja Fyma.

Seminar toimub 24. augustil Tartu 2024 ruumides aadressil Raekoja plats 6.

Lähem teave:
Katrin Kask
Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond
tel. 5334 5253
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

1200px Flag of the Nordic Council 2016

Kertu Kärk

Kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5691 5287
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid