Cyber Battle of Nordic-Baltics 2022

Esmaspäev, 29 August 2022

Korraldame koostöös CTF Techiga sel aastal Põhja- ja Baltimaade ülese eetilise häkkimisvõistluse Cyber Battle of Nordic Baltics 2022, kuhu ootame osalema 15-24 aastaseid, kübervaldkonnast huvitatud noori Põhja- ja Baltimaadest.

Cyber Battle of Nordic-Baltics 2022 toimub samaaegselt Eesti noortele suunatud võistlusega Cyber Battle of Estonia 2022. Need kaks võistlust moodustavad koos Põhja- ja Baltimaade regiooni kõige suurema õpilastele ja tudengitele suunatud eetilise häkkimise sündmuse, mille eesmärk on tõsta noorte ja haridusasutuste teadlikkust küberturvalisusest.

Ürituse siht on õpetada küberturvalisuse põhitõdesid praktilisel, realistlikul ja eetilisel moel, et parandada regioonis küberturbeoskuseid ja muuta seeläbi kogu piirkond stabiilsemaks ja turvalisemaks.

Septembri lõpus toimuvad Põhja- ja Baltimaadest registreerunud meeskondadele eelvõistlused, mille käigus selgitatakse välja iga riigi parim, kes meie toel Eestisse 29. oktoobril toimuvasse finaali võistlema sõidab.

Põhjamaade meeskondi aitavad Eestisse tuua Põhjamaade saatkonnad Eestis.

saatkondade logodega jalus

Vaata, mis toimus Cyber Battle of Estonia 2022 finaalvõistlusel:


Kontakt

1200px Flag of the Nordic Council 2016

Kertu Kärk

Kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5691 5287
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid