Loomeettevõtluse akadeemia

CEA header

Algatasime 2016. aasta jaanuaris koos Creativity Lab'i, Estonian Business School'i ja Creative Business Cup'iga Loomeettevõtluse Akadeemia - uue rahvusvahelise loomemajanduse koolitusprogrammi kultuuri ja loomeettevõtluse ekspertidele. Uudse kontseptsiooniga akadeemia tõi kokku piiratud arvu oma ala eksperte tunnustatud kõnelejatega kultuuri ja loovuse, disaini ja ettevõtluse valdkondadest. Eksperdid ja esinejad kohtusid ja lõid sünergia loovate linnade ja piirkondade inspireerivas keskkonnas.

Esimene akadeemia kandis teemat "Loovate keskkondade kujundamine"  ning toimus Tallinnas ja Helsingis. Akadeemiast võtsid osa 10 riigi esindajad (2016. aasta osalejate nimekiri): poliitikakujundajad nii kohalikult kui ka riigitasandilt, loovinkubaatorite juhid, arengukeskuste ja agentuuride direktorid, teadlased, loomeettevõtjad ja investorid.

2017. aasta akadeemia keskendus e-valitsemisele ning uuenduslike e-teenuste ja -toodete loomisele e-valitsemises. 2017. aasta akadeemia kohta loe lähemalt SIIN.