Ajaleht Põhjarannik: Illuka loovusfoorumil julgustati õpetajaid end lolliks tegema

Neljapäev, 27 August 2015
Jeroen Carelse. Jeroen Carelse. Foto: Irina Vassiljeva/norden.ee

"Hollandis kasvanud OÜ Carelse analüütik ja disainer Jeroen Carelse, kes töötab ka Soome Aalto ülikooli lektorina, uurib, kuidas tuua loovus tagasi haridussüsteemi ja koolide igapäevastesse tegevustesse. Illukal kõneles ta sellest rohkem kui sajale Eesti koolide õpetajale ning viis läbi ka praktilise loovstuudio," kirjutab ajakirjanik Sirle Sommer-Kalda 27. augusti ajalehes Põhjarannik.

Põhjaranniku artikli lugemist saab jätkata siin.

Järjekorras juba neljanda Põhja- ja Baltimaade loovusfoorumi, seekord pealkirjaga "Loovus loob turvatunde", korraldajad soovisid hariduskeskkondades loovuse arendamise kaudu suurendada piirkonnas elavate inimeste turvatunnet. Ärevad sündmused maailmas on näidanud, et turvatunde loomine nõuab suuremat tähelepanu. Ettekanded, vestlusringid ja loovusstuudiote tegevused keskendusid seega sellel aastal turvatunde loomisele iseendas, õppetöös ja koolis. Loovusfoorumist võttis osa sadakond õpetajat ja koolijuhti, kes soovivad märgata loovust ja toetada selle avaldumist.

Loovusfoorumi kokkuvõtet saab lugeda siin.


Kontakt

Angelika Lebedev JanaLaigo 720x540

Angelika Lebedev

kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5564 8008
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid