Avatud on Läänemere piirkonna mittetulundusühenduste toetusprogramm

Teisipäev, 03 Märts 2020
Avatud on Läänemere piirkonna mittetulundusühenduste toetusprogramm Shane Rounce/unsplash.com

2. märtsil avas Põhjamaade Ministrite Nõukogu Läänemere piirkonna mittetulundusühenduste toetusprogrammi. Programmi eesmärk on toetada algatusi, mis tugevdavad koostöövõrgustikke kogemuste ja teadmiste jagamise kaudu. Taotluste tähtaeg on 27. aprill 2020.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu eraldas 3.8 miljonit Taani krooni projektidele, mis hõlmavad mittetulundusühenduste koostööd Läänemere piirkonnas. Toetust saab kasutada koostöövõrgustike arendamise ja kogemuste vahetusega seotud tegevusteks ning see võib sisaldada reisi- ja majutuskulusid, seminari- ja konverentsikulusid, tõlkekulusid ning eksperditasusid.

Programmi fookuses on sotsiaalne heaolu ja tervishoid, kultuur, keskkond ning demokraatia arendamine. Projektis peab olema esile toodud selle kooskõla Põhjamaade Ministrite Nõukogu visiooniga 2030 ning sektorite vaheliste horisontaalsete strateegiatega: lapsed ja noored, sooline võrdõiguslikkus, jätkusuutlik areng.

Taotlusi võivad esitada MTÜ-d Soomest, Rootsist, Taanist, Norrast, Islandilt, Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Loode-Venemaalt, Valgevenest ja Põhjamaade autonoomsetest piirkondadest - Ahvenamaalt, Fääri saartelt, Gröönimaalt.

Eesti puhul võivad taotlusi esitada nii MTÜ-d kui ka sihtasutused.

Programmi tähtaeg on 27. märts.

 

Loe programmi kohta lähemalt


Kontakt

Angelika Lebedev JanaLaigo 720x540

Angelika Lebedev

kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5564 8008
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid