Tähtaeg: Nordplusi haridusprogramm

01.03.2016
Madis Kanarbik (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Õpirännet, projekte ja koostöövõrke toetavale Nordplusi haridusprogrammile saavad taotlusi esitada haridusasutused ja elukestva õppe organisatsioonid.

Nordplus koosneb neljast osast:

  • Nordplus Junior - koolieelsed lasteasutused, põhikoolid, keskkoolid (nii üldhariduslikud kui kutsekoolid), riiklikult tunnustatud spordikoolid, muusikakoolid, samuti asutused ja organisatsioonid, mis on tegevad üldhariduse maastikul, viimased ainult partnerina
  • Nordplus Higher Education - kõrgharidus
  • Nordplus Adult - elukestev õpe, täiskasvanuharidus
  • Nordplus Horizontal - koostöö haridusvaldkondade ja erinevate sektorite vahel ning uuenduslike, eripäraste, laiema kandepinnaga või komplekssete teemade käsitlemiseks
  • Nordplus Nordic Languages

Eestis koordineerib Nordplusi toetusi sihtasutus Archimedes. Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduses tegeleb haridus- ja teadusküsimustega Tartu filiaali juhataja Madis Kanarbik: tel: +372 742 36 25, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Loe lähemalt Nordplusist.