Inspiratsioonilõuna: Müüa idee! Ka sinu loomingule on tootja ja turg

31.03.2015
Kino Artis, Tallinn
Grete Kodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Soome Instituut, Loov Eesti ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis pakuvad sellelgi kevadel ettevõtlikke ja loomingulisi lõunasööke koos inspiratsiooniga. Kogemusi jagavad Põhjamaade ja Eesti loomemajanduse ettevõtjad. Soovime jagada nii suuri õnnestumisi kui ka saadud õppetunde mitte nii hästi lõppenud lugudest. Osalejatel on võimalus kõrvutada vaatenurki, jagada ja saada nõu, kuidas paremini rahvusvahelisele turule jõuda.

31. märtsi inspiratsioonilõuna

Paljud disainerid teevad kõike ise. Sageli ei jätku neil piisavalt vahendeid, et uus toode laiema publikuni viia. Oma ideest ei julgeta/soovita/osata lahti lasta, ehkki mõistlik oleks see mõnele tootjale edasi anda ja ise uusi väärt mõtteid genereerima asuda. Räägime tuntud tegijate kogemustele tuginedes, mida peab arvestama oma ideed ära andes, et sellest ka edaspidi tulu tõuseks.

Inspiratsioonilõunate töökeeleks on inglise keel. Loe lähemalt kolmeosalisest sündmuste sarjast. Inspiratsioonilõunad jätkuvad aprillis.

Ajakava

  • 12.00 Kogunemine ja lõuna
  • 12.30-14.00 Esitlused ja vestlusring
  • 14.00-... juttu võib jätkata kino Artis kohvikus

Osavõtt

6 eur (sh lõunasöök), vajalik eelnev registreerumine