Põhjala Foorum: Bioenergia kasutamine ja koostöövõimalused Põhja- ja Baltimaades

20.10.2009
Eesti
Merle Kuusk (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Põhjala FoorumPõhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus kutsub kõiki huvilisi Põhjala Foorumile, mis seekord keskendub kliimale ja bioenergiale. Üritusega soovime pöörata tähelepanu taastuvate energiaallikate kasutamisele ning Põhja-ja Baltimaade koostöövõimalustele antud valdkonnas.

Halldór Ásgrímsson, Põhjamaade Ministrite Nõukogu peasekretär, räägib Põhjala energialahendustest ja tõhusast energia tarbimisest. Põhjamaad on maailmas esirinnas taastuvate energiaallikate kasutamises - 63 protsenti Põhjalas kasutatavast elektrist pärineb taastuvatest allikatest.

Rurik Holmberg (PhD, Technopolis Group) esitleb uuringut bioenergia kasutamisest ja koostöövõimalustest Põhja- ja Baltimaades. Uuringu viis läbi Technolopis Group Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti, Läti ja Leedu esinduste palvel.

Tallinnas Solarise keskuses toimuvast üritustest osa võtmine on tasuta, kuid eeldab registreerumist. Foorumi kutse ja päevakavaga saate lähemalt tutvuda siin.

Küsimustega palume pöörduda Merle Kuuski poole: tel: 627 31 05 või e-post: merle (at) norden.ee.