Piiriüleste digiteenuste projektide rahastamine

06.12.2021 kuni 01.02.2022
Grete Kodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Fondi eesmärgiks on rahastada avaliku sektori organisatsioonide konkreetsete piiriüleste digitaalsete algatuste ettevalmistavat tegevust Põhjamaade ja Balti riikide piirkonnas.

Rahastamiskõlbulikuks tegevuseks võib olla (näiteks, kuid mitte ainult):

  • töötubade korraldamine
  • lahenduste kontrollimise meetodite arendamine
  • teabe hankimine
  • vajalikud reisid ja konsultatsioonid.

Toetuskõlbulikud projektid peavad näitama oma puutumust ühega kolmest CBDS-i programmi prioriteetsest valdkonnast: välismaal õppimine, välismaal töötamine ja välismaal ettevõtlusega tegelemine. Projekt peaks näitama ka oma puutumust vähemalt ühega Põhjamaade Ministrite Nõukogu vastavatest nõukogudest, milleks on hariduse, arengu ja tervishoiu nõukogu.

Rahastust võivad taotleda kõik avaliku sektori organisatsioonid Põhjamaade ja Balti riikide piirkonnast, näiteks kohalikud, regionaalsed ja riiklikud valitsusasutused, ülikoolid ja kolledžid, uurimisasutused. Erafirmad võivad olla projekti kaasatud osalistena, osaleda projekti töörühmas või olla projektis tarnijad, tegutsedes omaniku huvides.

Loe lisaks