Lähenemas on erinevate Põhja-Balti koostööprogrammide taotluste tähtajad

Reede, 12 Jaanuar 2018
Põhjamaade infopäev Narvas 2016 Põhjamaade infopäev Narvas 2016 Norden.ee

2018. aastal jätkuvad mitmed Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammid, kust on võimalik rahastust taotleda koostööks nii kultuuris, hariduses kui ka vabakonnas. Jätkuvalt toetatakse eraldi programmidega ka kultuuritegijate ning avaliku sektori töötajate mobiilsust Põhja- ja Baltimaades.

Kõiki toetusvõimalusi tutvustavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse nõunikud lähemalt infopäevadel.

Mitmete toetusprogrammide taotluste esitamise võimalus avaneb jaanuaris-veebruaris, taotluste tähtajad on järgmised:

1. veebruar, 4. aprill, 22. august, 22. oktooberPõhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm. NB! Taotluste esitamise tähtaeg on 1. veebruaril kell 15:59 (Soome aja järgi).
1. veebruarPõhjamaade kultuurifond 
1. veebruarhariduskoostööprogramm Nordplus 
15. veebruarPõhja- ja Baltimaade kultuuriprogramm (loomeresidentuurid). NB! Taotluste esitamise tähtaeg on 15. veebruaril kell 15:59 (Soome aja järgi) 
18. veebruarLäänemere piirkonna mittetulundusühenduste toetus. NB! Programmis on mitmeid muudatusi - tutvu nendega lähemalt siin. Muudatuste kohta jagab infot Merle Kuusk (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).
20. veebruarPõhja- ja Baltimaade kultuuriprogramm (lühiajalised ja pikaajalised koostöövõrgud). Taotlusvoor avaneb 18. jaanuaril. NB! Taotluste esitamise tähtaeg on 20. veebruaril kell 15:59 (Soome aja järgi)! 
1. märtsPõhja- ja Baltimaade mittetulundusühenduste toetus 
30. märtsPõhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogramm 

Aastaringselt, ilma tähtajata on avatud vahetusprogramm ametnikele ja mittetulundusühingute esindajatele koostöö loomiseks ja tugevdamiseks Põhjamaade Ministrite Nõukogu allasutuste ja koostööorganisatsioonidega. 

Lisaks saavad Eesti organisatsioonid osaleda ka Põhjamaade soolise võrdõiguslikkuse fondi Nordic Gender Equality Fund projektides – tõsi, toetuse taotlejaks peaks olema Põhjamaa riik ning Eesti organisatsioon saab olla projektipartneriks. Taotlusvoor avaneb 1. märtsil, taotluste tähtaeg on 31. märts. Vaata lähemalt siit.


Kontakt

Angelika Lebedev JanaLaigo 720x540

Angelika Lebedev

kommunikatsiooninõunik

tel. +372 627 3100
mob: +372 5564 8008
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid