Märts toob Põhja- ja Baltimaade MTÜ-de ning avaliku halduse mobiilsusprogrammi tähtajad

Esmaspäev, 06 Märts 2017
Märts toob Põhja- ja Baltimaade MTÜ-de ning avaliku halduse mobiilsusprogrammi tähtajad

15. märtsiks oodatakse taotlusi Põhja- ja Baltimaade mittetulundusühenduste toetusprogrammi, 30. märtsiks aga Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogrammi. Mõlema programmi taotlusvoorud toimuvad üks kord aastas, taotluste esitamine on elektroonilises süsteemis.

Põhja- ja Baltimaade mittetulundusühenduste programmi eesmärk on kodanikuühiskonna tugevdamine ja ühiskonna sidususe suurendamine Põhja- ja Baltimaades. Projektis on vajalik kolme partneri osalemine Põhja- ja Baltimaadest. 2017. aastal on prioriteetseks valdkonnaks kestlik areng. Tutvu lähemalt programmi ja taotlemistingimustega siin.

2016. aastal said Põhja- ja Baltimaade toetusprogrammist toetust 6 projekti kogusummas ca 50 000 eurot.

Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogrammist saavad toetust taotleda õppevisiitideks, praktikaks ja koostöövõrkude kohtumisteks riigi- ja omavalitsusametnikud kõigist Põhja- ja Baltimaadest. Oodatud on taotlejad kõigilt administratiivsetelt tasanditelt (riik, maakond, kohalik omavalitsus, omavalitsuste liidud), nii üksikisikud kui grupid (2-8 osalejat). Vajalik on 3 partneri osalemine Põhja- ja Baltimaadest. Tutvu lähemalt programmi ja taotlemistingimustega siin. 

2016. aastal sai avaliku halduse mobiilsusprogrammist toetust kokku 68 projekti (382 ametnikku) kogusummas ca 341 289 eurot.

Loe edasi

Kontakt

Ruudu veebi

Ruudu Raudsepp

kommunikatsiooninõunik

tel. 627 31 07
mobiil: 55 60 2154
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid