Registreerimine konverentsile „Sisseränne Põhja- ja Baltimaades: rändeajastu väljakutsed rahvusriikidele“

Esmaspäev, 06 Märts 2017
Registreerimine konverentsile „Sisseränne Põhja- ja Baltimaades: rändeajastu väljakutsed rahvusriikidele“ Foto: Norden.ee

31. märtsil Tallinnas, KUMUs toimuv Põhja- ja Baltimaade rändekonverents on järjekorras juba viies ning kannab tänavu pealkirja „Sisseränne Põhja- ja Baltimaades: rändeajastu väljakutsed rahvusriikidele“. Rändekonverentsi keskmes on rändeajastuga kaasnevad uued väljakutsed rahvusriikidele, nii traditsioonilist elukorraldust, kultuuri, heaolu kui ka näiteks kodakondsust puudutavad küsimused.

Konverentsi neli sessiooni arutlevad põgenikekriisi, lõimumise, meedia ja rahvusriikide tuleviku üle. Esinejaid on nii Eestist kui Põhjamaadest. Euroopa Parlamendi saadik professor Marju Lauristin arutleb konverentsi peaettekandes selle üle, kuidas määratleda rahvusriike rändeajastul.

Tutvu lähemalt konverentsiga siin.

Konverentsi programm.

Konverentsile registreerumine on kohtade täitumise tõttu lõppenud! Soovi korral on võimalik panna end ootenimekirja, kirjutades Madis Kanarbikule See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe edasi

Kontakt

Ruudu veebi

Ruudu Raudsepp

kommunikatsiooninõunik

tel. 627 31 07
mobiil: 55 60 2154
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Loe värskemaid uudiseid Põhjalast
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kodulehelt
!

Telli uudiskiri

  • Uudised
  • Sündmused
  • Toetuste tähtajad
  • Uurimisraportid